Без рубрики Перша весняна філологічна онлайн-школа для старшокласників в НУК: головні результати

Перша весняна філологічна онлайн-школа для старшокласників в НУК: головні результати

5 та 6 квітня 2025 року в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова працювала Перша весняна філологічна онлайн-школа для старшокласників. Цей проєкт є ідеєю філологічного факультету, який також став і його реалізатором.
Перша весняна філологічна онлайн-школа – це освітній майданчик з авторськими лекціями, майстер-класами й тренінгами, іграми та квестами для школярської спільноти, які розробили провідні викладачі філологічного факультету (Ніна Філіппова, Катерина Мікрюкова, Лілія Рускуліс, Інна Родіонова, Наталія Пономаренко, Наталія Мочалова, Андрій Гурдуз) та зіркові студенти (Анастасія Черевко, Любов Михайлова, Валерія Гуляєва, Єлизавета Джанова, Денис Нагірний, Дмитро Павлов). Тематика занять була широкою: розкривали секрети української мови та літератури, а також англійської та німецької мов через кіно, картини, комп’ютерні ігри; апробовували цифрові технології перекладу; вчилися швидко та безпомилково інтерпретувати різножанрові тексти; знайомилися з культурними традиціями через мовні феномени; проходили співбесіди, тести та квізи. До цієї роботи долучилися 59 осіб із закладів середньої освіти м. Миколаєва та Миколаївської області, серед яких Миколаївський ліцей імені Олега Ольжича, Миколаївський ліцей № 4, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7, Миколаївська ліцей № 8, Миколаївський ліцей № 55, а з ним також і ліцей «Перспектива» Доманівської селищної ради, Врадіївський ліцей № 1, Первомайський ліцей «Престиж», Веснянський ліцей із початковою школою та гімназією, Полігонівський ліцей Шевченківської сільської ради та Бурилівський ліцей.
За результатами дводенної роботи організатори заходу відзначили 14 учнів, які виявили найвищі показники активності. Відтак цінні подарунки у вигляді мерчів філологічного факультету Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова виграли:

  1. Землянська Маргарита, Веснянський ліцей із початковою школою та гімназією;
  2. Панасюк Дар’я, Миколаївський ліцей імені Олега Ольжича;
  3. Куркін Данііл, Веснянський ліцей із початковою школою та гімназією;
  4. Відренко Олександр, Миколаївський ліцей № 55;
  5. Волошина Владислава, ліцей «Перспектива» Доманівської селищної ради;
  6. Нікітіна Аліна, Миколаївська ліцей № 8;
  7. Дідан Софія, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7;
  8. Романюк Наталія, Веснянський ліцей із початковою школою та гімназією;
  9. Крижанівська Анастасія, Миколаївський ліцей імені Олега Ольжича. Найголовнішими призами стали грошові сертифікати на навчання на філологічному факультеті Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Їх здобули п’ятеро щасливчиків.
    Сертифікат номіналом у 1000 грн. отримали:
  10. Журавльова Анастасія, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7;
  11. Московчук Марія, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7.
    Сертифікат номіналом у 1500 грн. отримала:
  12. Кадєєва Дар’я, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7.
    Сертифікат номіналом у 2000 грн. отримала:
  13. Бесхлєбнова Анастасія, Полігонівський ліцей Шевченківської сільської ради.
    Сертифікат номіналом у 3000 грн. отримала:
  14. Данилюк Лада, Веснянський ліцей із початковою школою та гімназією.
    Увесь філологічний факультет та особисто декан Олена Гогоренко вітають учасників Першої весняної філологічної онлайн-школи та сподіваються на подальшу плідну співпрацю й надалі!
    Наступна школа вже цієї осені!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

VIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у Європейський простір»VIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у Європейський простір»

15-16 квітня 2022 року філологічний факультет МНУ імені В.О. Сухомлинського об‘єднав учасників VIII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у європейський простір». Мета проведення конференції –

Міжнародна навчально-тренінгова програмаМіжнародна навчально-тренінгова програма

Доценти кафедри англійської мови і літератури факультету іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського Мироненко Т.П. та Добровольська Л.С. взяли участь у Міжнародній навчально-тренінговій програмі “Школа академічного письма: від теорії до практики”,

Посвята першокурсників-прикладниківПосвята першокурсників-прикладників

Цього року наша лінгвістична родина стала багатшою на 9 молодих, сповнених мрій та професійних амбіцій студентів спеціальності “Прикладна лінгвістика”.  21 вересня відбулося знайомство студентів першого курсу з університетом. Їх щиро