Без рубрики Майстер-клас для учасників наукового товариства Миколаївського ліцею №58

Майстер-клас для учасників наукового товариства Миколаївського ліцею №58

Системна науково-методична співпраця кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та миколаївського ліцею № 58 очікувано приносить свої плоди. 12 квітня на засіданні наукового товариства ліцею деякі вихованці старших класів уже запропонували попередні результати науково-творчих робіт, де новизна бачення сучасного художнього матеріалу і шляхів його студіювання заслуговують на увагу. Органічною в контексті обговорення логіки запропонованих досліджень стала презентація доц. А. І. Гурдуза «Усе заради жінки: гендерні тенденції в розвитку сучасної прози» з рельєфно означеною тенденцією посилення жіночого характеру в прозі останньої третини ХХ – початку ХХІ ст. З огляду на підвищений інтерес деяких членів наукового товариства до фантастико-фентезійного роману на цьому ж засіданні А. І. Гурдуз провів майстер-клас «Компаративний аналіз повістевої трилогії Марини Муляр “Гра”», матеріал якого теж викликав жваве обговорення.
Схильність ліцеїстів до роботи зі словом значно сприяє поступовому просуванню їх у науково-творчій сфері. Безумовно, філологічні обдарування юних дослідників мови і літератури вповні можуть бути розвинені під час навчання на спеціальності «Українська мова і література» в МНУ імені В. О. Сухомлинського. Щиро дякуємо шановній Ларисі Миколаївні Дмитрієвій, учительці української та зарубіжної літератури, вчительці-методисту за можливість проведення наших заходів із її вихованцями та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Виробнича практика магістрів з англійської мовиВиробнича практика магістрів з англійської мови

12 лютого 2024 р. розпочалась виробнича практика у профільній школі для студентів V курсу спеціальності спеціальності 014 Середня освіта, спеціалізації: 014.021 Англійська мова та зарубіжна література. Базами практики є ліцей

Методичний семінар «Інноваційні технології навчання української мови та літератури»Методичний семінар «Інноваційні технології навчання української мови та літератури»

Кафедра української мови розпочала серію методичних семінарів «Інноваційні технології навчання української мови та літератури». Студентка ІІ (магістерського) рівня освіти Чижик Анастасія репрезентувала технологію створення мемів, охарактеризувавши ознаки, функції мемів, основні